Konya Evden Eve Nakliyat, Konya Evden Eve Taşımacılık Telefon Numarası, Konya Evden Eve Nakliye Firması, Evden Eve Nakliyat Konya, Evden Eve Nakliyat Fiyatları Konya, Konya Evden Eve Taşıma, Konya Evden Eve Nakliyat Tavsiye, Konya Evden Eve Taşıma Tavsiye, Konya Hedef Nakliyat olarak Konya Evden Eve Nakliye firması arayanlar lütfen bizi arayın.

Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek evinizde ortalama kaç metreküp eşya olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızı ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanamamasına kararınızı verirsiniz.

Konya Eşya Depolama Ücretleri

Profesyonel Konya ev eşyası depolama ücretleri ev içinde bulunan eşyaların yoğunluğuna göre hesaplanır. Bu ücretlerin belirlenmesi için kesinlikle ücretsiz ekspertiz elemanı yerinde belirler. Eşyaların tamamen ambalajlanması firmamız elemanları tarafından yapılmaktadır. En uygun eşya depolama ücreti için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Konya eşya depolama evinizdeki fazla eşyaları yada evinizi tadilat ettireceksiniz ama eşyaları koyacak bir yer bulamadınız o zaman Konya eşya depolama hizmeti veren Konya evden eve nakliyat hizmeti veren Hedef nakliyat firmamızı mutlaka arayın.

Depolardaki eşyalar nasıl korunur?

Eşyalar her türlü afet ve kazalara karşı sigortalanarak, oda sıcaklıkları mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Depolarımız her türlü haşereye karşı ilaçlanarak, düzenli olarak temizlenmektedir. Rutubet ve nem olmaması için havalandırma sistemimiz vardır. Eşyaların güvenliğini sağlamak için7/24 kamera sistemleri ve güvenlik görevlilerimiz mevcuttur.

Eşyalar depoda nasıl yerleştirilir?

Eşyalar son derece özenle ve itina ile depolarımızda muhafaza edilmektedir. Sistemli bir şekilde paketleme veya ambalajlamadan sonra taşıma ve depoya yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca karışıklıklara neden olmaması için bütün bu işlemlerin resmi olarak kayıtları tutulmaktadır. Su baskınlarına karşı yerden yüksek olacak şekilde hassas olanlar üste olmak koşuluyla yerleştirilir.

Konya eşya depolama fiyatları

Konya eşya depolama fiyatları hakkında genel bilgiyi biz veriyoruz bir telefon kadar yakınız. Depolanacak eşyalar için net bir fiyat vermek için eşyalarınızı yerinde görmek için ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu ekspertiz hizmetini tamamen ücretsiz sunmaktayız. Eşya depolama KonyaKonya eşya depolama hizmetine kimlerin ihtiyacı olmaktadır onun hakkın da kısaca bilgilendirelim.

Firmamız eşya depolamanın asıl amacını sizlere yüz yüze anlatmamız çok daha yararlı olacaktır.Firmamız bir çok firmanın sahip olamadığı eşya depolama alanına sahip olabilmektedir.Firmamızın 800 m2 alanı ile eşyalarınızı kolaylıkla depolayabilmektedir.Konya eşya depolama imkanlarından sizlerde faydalanabilirsiniz.Konya Eşya depolama işlemini diğer firmalara nazaran çok ucuz fiyatlara gerçekleştirebilmektedir.Konya eşya depolama, nakliyat şirketimiz sizlere ücret konusunda da büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir. arayarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Eşya depolama da sigorta

Konya eşya depolama da sigortası olmayan depolarda muhafaza ederseniz kesinlikle zarara uğrarsınız. Eşya depolama sistemi öyle kolay bir hizmet değil. Bizim yaptığımız eşya depolama hizmeti kesinlikle sigortalı olarak sağlanmaktadır. Continue reading →

Mini eşya depolama

Konya mini eşya depolama Aylık olarak 70 TL+kdv ücreti bulunmaktadır. Sigorta gideri dahildir.

Tabi Konya eş ya depolama hizmeti veren firmamız sizlerin bu depolanacak eşyalarınızı 24 saat bekçili ve havalandırılabilen ortamda muhafaza etmekteyiz.

EŞYA DEPOLAMA SIRASINDA AŞAĞIDAKİ İŞLEMLER GERÇEKLEŞTİRİLİR

  1. Depolanacak bütün eşya ambalajlanır
  2. Eşyanın sigortası yapılır
  3. Depolama nakliyesi yapılır
  4. Depo içinde eşya ambalajlı bir şekilde bırakılır

Konyada bulunan kendisine ait 450 m2 Kapalı depolama alanı ile depolama konusunda güvenilir ve uzmandır.

Eşyanın iyi saklanması, yangından korunması düzeneğine sahip tesis donanımı ve düzenek mevcuttur, Her türlü ürün için özeliklerine göre çağdaş koşularda depolama olanağına sahip
Depo hizmeti verilmektedir,

Hedef Nakliyat, müşterilerine ihtiyaçlarını uygun artı değer yaratan Çözümler sunmaktadır,

DEPOLAMA İŞLEMİNİ SONLANDIRMAK İSTEDİĞİNİZDE

  1. En az bir haftadan öncesinden haber veriyorsunuz
  2. Eşyanızın nakliye. Si aynı ambalajla yapılır
  3. Yeni evinizde ambalajlama sökülür
  4. Gerekli montesi ve yerleştirilmesi yine kendi ekipmanlarımız tarafından yapılır