konya evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık selçuklu/konya, Konya evden eve taşımacılık telefon numarası, Konya Şehir içi evden eve nakliye ücretleri, Konya Nakliyat Evden Eve Tasimacilik, Konya evden eve nakliyat, Konya Evden Eve Nakliye firması, Konya Evden Eve Nakliyat Yorum, Konya Kiralık asansör

Konya’da Nakliye firması olmadan taşınma masrafları konusunda güncel bu yazıyı yazmamızın sebebi Tasarruf etmek için evinizi kendiniz taşımak isteyebilirsiniz. Ancak yine yukarıdaki maliyetlerin yarısı bu seçenekte de geçerli olacaktır. Ayrıca taşınma sürecinin tamamlanması çok daha uzun sürecektir.

Bu süreçte tanıdıklarınızdan destek alacaksanız önceden planlamanız faydalı olacaktır. Eğer taşınma için ücret karşılığı destek arıyorsanız, bu desteği kiralayacağınız kamyon şoföründen isteyebilirsiniz.

Nakliye firması tutmadan ev taşımanın başlıca masraflar ise şöyle;

• Kamyon kiralama masrafları
• Paketleme malzemesi ücretleri
• Hamal ücretleri

Yeni eve ulaşım

Nakliyat firması tüm eşyaları kamyona yükleyip yeni eve doğru yola çıktığında sizin de kamyon ile aynı zamanda yeni evde olmanız gerekir. Eğer aracınız yoksa taksi maliyetini de ek bir kalem olarak masraflara dahil edebilirsiniz.

Taşınma bütçenizi oluşturup nihai maliyeti belirledikten sonra, hangi kalemde nasıl bir tasarruf yapacağınıza daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca taşınma sonrası sürprizlerle karşılaşmadan bu süreci kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Konya’da rahatça evden eve taşınmak istiyorsanız güvenilir firma arayanlar lütfen Hedef Nakliyat yetkilisiyle görüşmeden kararınızı vermeyin.